Skip to main content

armony sp. z o.o.

pomagamy najlepszym

armony.pl
Informacje o nas
Logowanie uczestnika
Kontakt z nami
armony 
 

Strona główna zawiera informacje wprowadzające związane z firmą i witryną.

Napisz podsumowanie zawierające krótki opis produktów lub usług oraz przedstawiające znaczenie firmy dla klientów i jej zaangażowanie we współpracę z nimi. Ta strona ustala ton całej witryny i sugeruje odwiedzającym, czego mogą się spodziewać na pozostałych stronach. Podaj tylko podstawowe informacje, a szczegóły przedstaw na innych stronach.


Poinformuj klientów, dlaczego warto zwiedzić witrynę Twojej firmy


Strona główna firmy przypomina okno wystawowe sklepu. Wyróżnia najlepsze produkty lub usługi i prezentuje oferty specjalne. Przedstaw zalety produktów lub usług swojej firmy osobom odwiedzającym, aby zachęcić je do bardziej szczegółowego przejrzenia witryny.

Przekonaj klientów o przydatności tej witryny


Zastanów się, jakie informacje można przekazać odwiedzającym, aby zachęcić ich do ponownej wizyty. Możesz wspomnieć o tym, jak długo firma prowadzi działalność i jak angażuje się w sprawy klientów. Zaprezentuj obowiązujące w firmie podejście do biznesu, a także jej priorytety i możliwości.

Dobrym pomysłem jest umieszczenie na stronie głównej danych kontaktowych z myślą o osobach odwiedzających witrynę w celu szybkiego znalezienia numeru telefonu lub adresu.

Nazwa firmy
Nr telefonu
Nr faksu
Adres
Kod pocztowy i miasto
Adres e-mail